BarisAkarsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BarisAkarsu

Tüm Baris Akarsu Sevenlerinin Forumu..

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Işın Karaca'dan (10.07.2007)

YazarMesaj
selennn
Admin
selennn

Işın Karaca'dan (10.07.2007) Empty
MesajKonu: Işın Karaca'dan (10.07.2007)   Işın Karaca'dan (10.07.2007) Icon_minitimePerş. Tem. 26, 2007 11:50 am

Güle güle güzel Barışım

İçim çok buruk..
Hayatın ne kadar tuhaf olduğunu söyleyerek yaşıyoruz.
Her günün ne kadar kıymetli olduğunu bilerek yaşamamız gerekiyor.
Sevdiklerimize her gün sarılarak, yarınımız yokmuş gibi, kimseyi kırmadan yaşamak lazım, ama bu ne mümkün.
Her gün değişen hayat şartları bizi insan olarak daha sert, daha duygusuz yapıyor. Duygularımızı terbiye ettik hep beraber.
Halbuki ne gerek var buna?
İçimizden geldiği gibi yaşamamız gerekiyor.
Hiç bir duyguyu ertelemeden....
Dilimizi ısırmadan...
Kelimeleri yutmadan...
İçimizden geldiği gibi...
Egolarımızı yok ederek...
Yarınımız yokmuşçasına, sevdiklerimize her gün seni seviyorum diyerek yaşamak lazım.

Yaşam Ve Ölüm
Ölüm yaşam kadar gerçek, gerçek ama benim için nedense kabul edilmez bir kavram. Konduramıyorum sevdiklerimin gitmesine, yada tanımadığım halde dağlarda ölen genç yiğit askerlerimize, yada karşı taraftan gelen bencil bir sürücüden dolayı oluşan bir kazadan. Her gün felaket haberleri ile karşılaşıyoruz gazetelerde ana haber bültenlerinde, yüreğimizi açan güzel bir habere sarılır olduk. Başkalarının hata ve egoları yüzünden ölenlere kıyamıyorum açıkçası, çünkü bu bana göre haksızlık!!

Gecenin bir vakti gelen bir telefonla canımız Barış Akarsu`un kaza haberi geldi. Ertesi sabah patronum sevgili Bülent Seyhan ilk uçakla Bodrum`a uçtu ve bir baba şefkati ile olaya el koyma ihtiyacı duydu. Herkesin rahatlığı için elinden gelen her gayretle, o Dr senin bu Doçent benim, görüşülmemiş hiç bir profesör kalmadı. Ne yazık ki hepsini cevabı aynı.
`Biz elimizden gelen her şeyi yapıyoruz, taktiri Allah`ın, dualarınızı eksik etmeyin` dediler. Tüm Türkiye Barış için dua etmeye başladı, bir iyi haber geldi, ha tamam dedim, toplayacak bizim oğlan, arkasından geçen çarşamba akşamı, star ana haber bülteninde, durum kötüye gidiyor dediler. Ben o sırada `Haydi Söyle` için hazırlanıyordum, yönetmenim Ebru Yalçın ile konuşuyorduk, Ebru `İçimde öyle bir his var ki toplayacak Işın` dedi, inşallah demekten başka bir kelime çıkamadı ağzımdan, içimden de bildiğim bütün duaları okumaya başladım.
Haydi söyle saat 23:15te başlıyor, makyajımı tamamlamış ekibimle son akışı geçerken Bülent aradı Bodrum`dan, saat 22:33,
gelen tek bir cümle vardı, Işınım Barışımızı kaybettik dedi ve hat koptu.
Beynimden vurulmuşa döndüm, geri aradım ve biraz önce söylemiş olduğu cümleyi tekrarladı.
İşte hayattan bir örnek, bir varız bir an yok olabiliyoruz. Çık bu işin içinden çıkabilirsen. Çıkışı yok, bu yüzden her günü sormuşçasına yaşamak lazım.

Nur içinde yat Barışım..
Mekanın cennet olsun arkadaşım, toprağın bol...
Seni asla ama asla unutmayacağız...
Allah arkada kalan anneciğine babacığına ve seni seven herkese sabır versin...Seni çok özleyeceğim...

Sonsuz sevgilerimle..
Işın Karaca

http://www.isinkaraca.com (Işın Karaca Resmi WEB sitesi)
Kaleminden'den..
Işın Karaca'dan (10.07.2007) Nkaracabu5
https://barisakarsu.0wn0.com

Işın Karaca'dan (10.07.2007)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-