BarisAkarsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BarisAkarsu

Tüm Baris Akarsu Sevenlerinin Forumu..

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bodrum Gazetelerinde "Barış Duygusu" Gecesi haberl

YazarMesaj
selennn
Admin
selennn

Bodrum Gazetelerinde "Barış Duygusu" Gecesi haberl Empty
MesajKonu: Bodrum Gazetelerinde "Barış Duygusu" Gecesi haberl   Bodrum Gazetelerinde "Barış Duygusu" Gecesi haberl Icon_minitimePerş. Tem. 26, 2007 12:15 pm

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR İÇİN SES YARIŞMASI
Bodrum Gazetelerinde "Barış Duygusu" Gecesi haberl Barduygusukp2
Metin Sözüçetin’ in düzenlediği ve “ Barış Duygusu” adı verilen yarışmanın tanıtım kokteyli Bodrum Kervansaray Otel’ de yapıldı. Burada bir konuşma yapan Sözüçetin, yarışmaya katılan 10 amatör şarkıcıdan ilk üçe girenlere, üç şarkıdan oluşan “ Barış Duygusu” adlı tek bir albüm yapacaklarını belirterek, “ Şarkıcılar benim bestelerimi seslendirecekler. Daha sonra bu şarkılar baris-akarsu.com adresinde 31 Mayıs tarihine kadar dinlenebilecek. Dinleyiciler beğendikleri şarkıcılara oy verecekler. Oylama 22 Haziran tarihinde sona erecek ve yarışmayı kazanan ilk üç şarkıcı, oylara göre belirlenmiş olacak” dedi

Yarışmanın danışma kurulunda bulunan ve projeye adı verilen sanatçı Barış Akarsu yapılacak olan albümden elde edilen gelirin İzmir Yenişehir Tepecik Hastanesinde tedavi gören 15 lösemili çocuk yararına kullanılacağını söyledi. Akarsu, “ Böyle anlamlı bir projede yer almaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Yarışmaya katılan şarkıcıların hepsi amatör. Umarım güzel bir yarışma olur. Hem lösemili çocuklara yardım etmiş, hem de gençlerin önünü açmış oluruz” şeklinde konuştu.

Yarışmaya katılan amatör şarkıcılar Merve Can Hamad, Neşe Ercan, Onat Kırçova, Aris Gelgeç, Aslan Aydın, Onur Nugay, Filiz Ağırman ve Zeynep Aşkın kokteylde kendilerini tanıttılar. Diğer yarışmacılardan Ömer Demet ve Tarkan Dosbil ise şehir dışında olduğu için yarışmanın tanıtım kokteyline katılamadı. Amatör şarkıcıların söylediği şarkılar Ferdi Özbeğen, Fedon, Barış Akarsu, Aybars, Metin Sözüçetin ve Nur Sözüçetin’ den oluşan danışma kurulu tarafından dinlendi ve çeşitli yorumlar yapıldı.

Kaynak: Bodrum Yarımada gazetesi
https://barisakarsu.0wn0.com

Bodrum Gazetelerinde "Barış Duygusu" Gecesi haberl
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BHA-Bodrum Haber