BarisAkarsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BarisAkarsu

Tüm Baris Akarsu Sevenlerinin Forumu..

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ALİ SAYDAM (4 TEMMUZ)

YazarMesaj
selennn
Admin
selennn

ALİ SAYDAM (4 TEMMUZ) Empty
MesajKonu: ALİ SAYDAM (4 TEMMUZ)   ALİ SAYDAM (4 TEMMUZ) Icon_minitimePerş. Tem. 26, 2007 11:56 am

O da bizim James Dean’imiz olacak...

Sevgili Barış bana ne hikmetse James Dean’i hatırlatıyor. İkisi de çok yakışıklıydı. İkisi de şöhret ve başarının merdivenlerini hızla tırmanmaya hazırlardı.

Arada bir fark var. Dean yalnız gitmişti. Barış’ın yanındaki gencecik iki kız arkadaşı da gitti.

‘Erken gelen şöhret’, ‘hızlı yaşama özentisi’ falan diyorlar. Katılmam mümkün değil. Barış’ı Akademi Türkiye’de tanıdım. Ben iletişim dersi veriyordum yarışmacılara. Program bittikten sonra pek çoğu beni aramaya devam etmiştir. Barış içlerinde en hayırlısı idi. En son 15 gün önce aramıştı. “Geleceğim hocam!” demişti. Henüz, pek çok şöhretli ağabeyi ablası gibi, “Sizi çok özledim, gelsenize!” aşamasına gelemeyecek kadar gençti...

Barış çok iyi bir aile terbiyesi almıştı. Dünyada sonradan ‘edinemeyeceğiniz’ tek şey... Çinceyi, Japoncayı kıvırır, 60’ından sonra doktor, mühendis olabilirsiniz; ama belli bir yaştan sonra aile terbiyesini edinemezsiniz... Barış’ta bu, mebzul miktarda vardı...

Yazık oldu!.. Benim de çok keyifli günlerimin geçtiği, yakından tanıma fırsatı bulduğum Ereğli halkı ne kadar üzülse hakkıdır... Bakalım, Belediye Başkanı, Barış’ı nasıl anacak?..

ALİ SAYDAM
04.07.2007

http://www.sitemedya.com/yalisaydam.asp
https://barisakarsu.0wn0.com

ALİ SAYDAM (4 TEMMUZ)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-